Перевезення тракторів компанією ТОВ "Палладін 49"

Сільгосптехніка, що експлуатується на полях України крім комбайнів – колісні, сільськогосподарські та тим більше гусеничні трактори не пристосовані до пересування автомобільними дорогами. Тому перевезення тракторів часто стає затребуваним навіть для переміщення на невеликі відстані.

У період будівельних робіт при підготовці майданчиків використовуються спеціальні гусеничні установки з навісним обладнанням, які необхідно транспортувати до місця проведення робіт. Таке перевезення тракторів, навіть тих, вага яких досягає 80 і більше тонн, може бути впевнено здійснена нашими досвідченими фахівцями. Низькорамні трали дозволяють техніці самостійно заїхати на майданчик і з'їхати під час розвантаження. Для перевезення більш важких гусеничних тракторів є спеціальний модульний трал, що дозволяє брати гусеничну техніку під черево.

Нашою компанією успішно здійснюється перевезення тракторів CAT, Case, New Hollad, Rope, Holmer, John Deere, Claas, Kuhn, Lemken, Case IH, Єнісей, Ростсільмаш, Гомсільмаш…. І це далеко не вся техніка, яку ми возили – зателефонуйте нам та запропонуємо оптимальний маршрут перевезення тракторів, комбайнів та іншої сільськогосподарської техніки у мінімальні терміни!

перевезеня вантажів

Схема роботи

Ми надаємо повну підтримку у вантажоперевезеннях

Відправленя Запиту

Заповніть заявку на сайті, і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточненя деталей.

Логістика

Ми пропрацьовуємо оптимальне рішення, для швидкої доставки.

Подаємо авто

Підбираємо авто, яке максимально підійде до Вашого вантажу

Трекінг

Цілодобове відстеження відправленого авто з Вашим втовантажем.

Вантаж доставлено!

Ви отримуєте свій вантаж.

Запит на перевезення вантажів