Перевезення довгомірних вантажів транспортною компанією ТОВ "Палладін 49"

У будівництві сучасних промислових об'єктів часто виявляється затребуваним своєчасне перевезення довгомірних вантажів. Наприклад, лопать вітряної електростанції, довжина якої може досягати часом 60м, може бути розділена кілька частин і має перевозитися цілком. Стріла висотного крана, кран-балка та багато інших конструкцій не можуть бути перевезені неспеціалізованою технікою. Нашою компанією здійснюється перевезення довгомірних вантажів по Україні напівпричепами з осями, що повертаються, які дозволяють автопоїзду рухатися дорогами загального користування, огинаючи повороти населених пунктів.

Перевезення довгомірних вантажів Україною здійснюється відповідно до Правил перевезення негабаритних вантажів. Частина вантажу, що виступає за габарити транспортного засобу, спереду або ззаду більш ніж на 1 м повинна бути відповідним чином позначена для забезпечення безпеки дорожнього руху. Окремим етапом перевезення є навантаження та фіксація вантажу на напівпричепі. Для вантажів циліндричної форми використовуються параболічні помости, вантаж закріплюється за допомогою ременів, ланцюгів та тросів. Під час розробки маршруту уникаються місця різких поворотів і вузькі ділянки доріг, підбирається оптимальний час перевезення. Спеціальна роздільна здатність, як і машина супроводу, є невід'ємною частиною перевезення.

Всі ці та інші послуги з перевезень негабаритних вантажів по Україні здійснюються кваліфікованими фахівцями нашої компанії.

перевезеня вантажів
перевезеня вантажів
перевезеня вантажів
перевезеня вантажів
перевезеня вантажів
перевезеня вантажів
перевезеня вантажів

Схема роботи

Ми надаємо повну підтримку у вантажоперевезеннях

Відправленя Запиту

Заповніть заявку на сайті, і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточненя деталей.

Логістика

Ми пропрацьовуємо оптимальне рішення, для швидкої доставки.

Подаємо авто

Підбираємо авто, яке максимально підійде до Вашого вантажу

Трекінг

Цілодобове відстеження відправленого авто з Вашим втовантажем.

Вантаж доставлено!

Ви отримуєте свій вантаж.

Запит на перевезення вантажів